» » Руководство Новоодесского района провело очередной выездной приём граждан

Руководство Новоодесского района провело очередной выездной приём граждан

Руководство Новоодесского района провело очередной выездной приём граждан
Уже стали традиційними виїзні прийоми громадян, які проводить керівництво районної державної адміністрації.

Вони дають змогу таким чином не тільки наблизитись до людей, почути думку кожного, а й краще ознайомитись з наболілими проблеми сільської громади.

Черговий виїзний прийом здійснено 22 березня 2018 року головою районної державної адміністрації Романом Сташуком в селі Новопетрівське.

Прийом громадян проведено за участю голови районної ради Олександра Гриценка, керівника апарату райдержадміністрації Галини Лунгол та сільського голови Ніни Ревти.

В ході спілкування до керівників району зверталися мешканці громади з різними питаннями, що стосуються життєдіяльності села, своїми проблемами та негараздами.

Громадянами порушувались питання щодо направлення до амбулаторії загальної практики сімейної медицини лікаря-терапевта, вирішення питання підвозу дітей до школи, вартість проїзду від села Новопетрівське до міста Миколаїв, про надання допомоги у здійсненні ремонту спортивного залу у Новопетрівській ЗОШ.

На всі запитання головою адміністрації було надано грунтовні роз’яснення та дано доручення відповідним службам задля оперативного та остаточного їх вирішення.

Після завершення прийому громадян очільники району відвідали заклади соціальної сфери (садочок, школа, будинок культури, амбулаторія загальної практики – сімейної медицини ), які розміщені на території с.Новопетрівське та поспілкувався з представниками трудових колективів.
скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий