» » В Новоодесском районе как и во всей области ожидается ухудшение погодных условий!

В Новоодесском районе как и во всей области ожидается ухудшение погодных условий!

В Новоодесском районе как и во всей области ожидается ухудшение погодных условий!
За інформацією Українського гідрометеорологічного центру на території нашої держави з 23 лютого 2018 року прогнозується суттєве погіршення погодних умов з інтенсивними опадами у вигляді снігу, хуртовинами, утворенням переметів та ожеледиці на автомобільних дорогах.

Найближчі три доби на території Новоодесского району та всієї Миколаївської області температура повітря коливатиметься в межах від -11 до -5 °С, можливі опади у вигляді снігу, пориви вітру 25 м/с.

У зв’язку з ускладненнями погодних умов, Служба автомобільних доріг у Миколаївській області закликає всіх учасників дорожнього руху утриматись від дальніх поїздок, перед виїздом з дому перевіряти технічний стан автомобіля, забезпечити запаси палива та теплого одягу на випадок надзвичайних ситуацій, на дорозі дотримуватись Правил дорожнього руху, швидкісних режимів і тримати дистанцію.

Також наголошуємо, що під час панування негоди можливі введення обмежень у русі для забезпечення оперативної й безперешкодної роботи снігоприбиральної техніки на автодорогах загального користування державного значення.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий