» » В Новой Одессе почтили участников боевых действий (Фото)

В Новой Одессе почтили участников боевых действий (Фото)

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни.


Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

Напередодні свята - Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29 –ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Рспубліки Афганістан голова Новоодеської районної державної адміністрації Роман Сташук, голова районної ради Олександр Гриценко, міський голова Олександр Поляков, керівник апарату Новоодеської районної державної адміністрації Г. Лунгол, заступник міського голови Світлана Зла, голова Новоодеської районної спілки ветеранів Афганістану Ю. Гаврюткін, начальник управління соціального захисту населення Новоодеської райдержадміністрації Н. Поляруш відвідали матір загиблого воїна Сіваченка Юрія – Тамару Іванівну та матір померлого Альбещенка Володимира-Валентину Іванівну.У Святоольгинській церкві міста була проведена поминальна панахида за загиблими та померлими учасниками бойових дій на території інших держав.

Біля пам’ятного знака воїнам-афганцям відбулось проведення урочистого мітингу.

На мітинг, який пройшов в атмосфері вдячності та поваги до тих хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто поліг в чужій землі, хто втратив однополчан та друзів, батьків та синів, тим, у кого і по цей день в душі та серці залишилась рана, були запрошені керівництво міста, воїни-інтернаціоналісти, делегації підприємств та організацій міста, учні міських шкіл.

Від мешканців міста були покладені квіти на честь пошани загиблих воїнів-інтернаціоналістів.У цей день ми схиляємо голову перед всіма, перед живими і полеглими, перед ветеранами та перед тими, хто захищав і захищає найвищі ідеали добра у різних країнах світу. Чимало ветеранів-інтернаціоналістів і сьогодні знаходяться на бойовому посту Збройних сил України, захищають кордони нашої Вітчизни на Сході.

Дякуємо Вам за мужність і стійкість!скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий