» » Губернатор передал медицинское оборудование и машины для учреждений здравоохранения Новоодесского района

Губернатор передал медицинское оборудование и машины для учреждений здравоохранения Новоодесского района

Для потреб лікувальних закладів Новоодеського району за грантові кошти Державного фонду регіонального розвитку в рамках інвестиційного проекту «Матеріально-технічне оснащення амбулаторій загальної практики сімейної медицини та фельдшерських пунктів Новоодеського району» на загальну суму понад 4 мільйони гривень було закуплено медичне обладнання та автівтомобілі.
Губернатор передал медицинское оборудование и машины для учреждений здравоохранения Новоодесского района

У середу, 24 січня, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко разом з керівництвом району привітали медиків та передали закладам охорони здоров’я автомобілі та медичне устаткування.

«Вже сьогодні ми маємо суттєві плоди реформи децентралізації, впроваджуваної Президентом України Петром Порошенком. І успіхи нашої громади залежать як всі ми працюємо на місцях. Сьогодні разом з нами знаходяться практично всі ті, хто долучився до співпраці з громадськістю і взяв на себе відповідальність за зміни. Вітаю вас з отриманням гранту на закупівлю необхідного медичного оснащення! Це результат кропіткої, злагодженої роботи. Пам’ятайте - від того, як ми ставимося, як ми працюємо залежить той зворотній зв'язок з яким до нас приходять люди, приходять інвестори, за рахунок чого ми можемо надати робочі місця, отримати податки. І за рахунок цих податків можна придбати необхідне обладнання і всю техніку, яка буде використовуватися по наших медичних амбулаторіях», - зазначив Олексій Савченко.

В рамках гранту придбано:

- комп’ютерне обладнання;

- електрокардіограф ЮКАРД-100 – 8 шт;

- аналізатор сечі CL-50 – 10 шт;

- портативний аналізатор визначення гемоглобіну крові HemoCue Hb201+ - 10 шт;

- напівавтоматичний біохімічний аналізатор Biohem SA – 10 шт;

- автомобіль легковий ЗАЗ Деу Сенс – 8 шт.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий