» » В Новоодесском районе состоялся облет наземных радиотехнических средств международного аэропорта

В Новоодесском районе состоялся облет наземных радиотехнических средств международного аэропорта

Обліт наземних радіотехнічних засобів, який відбувався цього тижня у Миколаївському міжнародному аеропорту проходив із залученням літака-лабораторії Super King Air 350 та спеціалістів компанії Украерорух /UkSATSE – провайдера аеронавігаційних послуг в Україні.
В Новоодесском районе состоялся облет наземных радиотехнических средств международного аэропорта

Для цього літак-лабораторія прилетів з Міжнародного аеропорту «Київ» до Херсонського аеропорту і вже звідти протягом тижня здійснював щоденні роботи над Миколаївським аеропортом.

У процесі роботи було здійснено перевірку курсових, глісадних і маркерних радіомаяків, раніше використовуваної і відновленої своїми силами системи посадки СП-75.

«Ця подія – результат кількох тривалих нарад і переговорів з Украерорухом. Ще минулого року ми домовились, що обліт буде здійснюватись зараз, у січні. В небі повністю відпрацьовується посадка, захід літака на смугу, аварійний зліт і так далі. І, звісно ж, це вагомий етап у роботі з відновлення діяльності аеропорту та отримання сертифікату аеродрому від Державіаслужби», - прокоментував голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко.

Зазначимо, що паралельно в аеропорту розпочато роботи по проекту заміни існуючої системи посадки, на більш сучасну.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий