» » В Новой Одессе отметили День Соборности Украины

В Новой Одессе отметили День Соборности Украины

З нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки в Новоодеській райдержадміністрації відбулись урочистості, в яких взяли участь представники міської влади, громадських організацій, установ та підприємств.
В Новой Одессе отметили День Соборности Украины

На свято були запрошені батьки загиблих учасників антитерористичної операції, Нетребко Володимир Григорович, Нетребко Людмила Миколаївна, Масна Тетяна Іванівна, Попова Надія Василівна, Кожухарь Ольга Миколаївна, Кваша Ольга Миколаївна, яких тепло вітали учасники зібрання.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять усіх, хто поліг за незалежність і територіальну цілісність держави.

Від учасників зібрання були покладені квіти до підніжжя пам’ятника Т.Г.Шевченку.

У виступі з нагоди величного свята, голова райдержадміністрації Роман Сташук, зокрема, зазначив: 22 січня відбулась історична подія, яку віками втілювали наші пращури – об’єдналися Київ і Львів, Схід і Захід України. Після подій 2013-го -2014-го року, революції Гідності і трагедії початку неоголошеної війни Росії проти України, окупації Кримського півострова, частини території на сході України, нас всіх об’єднала спільна мрія та ціль, незалежно від поглядів і переконань, – єдність, територіальна цілісність, свобода і незалежність. Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки – це не тільки зовнішня суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок берегти світлу пам’ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності. Побажав присутнім здійснення задумів, міцного здоров’я та мирного неба на нашій соборній українській землі.

Відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» були нагороджені молодший сержант Кулинич Сергій Вікторович, солдати Голяш Руслан Миколайович, Мунтян Олександр Володимирович, Спаривий Олег Юрійович та Полосенко Сергій Павлович.

Голова районної ради Олександр Гриценко зауважив, День Соборності ще раз перекидає міст між минулим і сьогоденням, стверджує нерозривний зв'язок між усіма поколіннями борців за волю і незалежність України та побажав мешканцям району щастя, добра, злагоди, віри в гідне майбутнє.

Спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради були нагороджені:

Федоренко Раїса Анатоліївна, бібліотекар Троїцької бібліотеки-філії, за активну життєву позицію, пропаганду та збереження народних традицій, плідну співпрацю з громадою села та з нагоди Дня Соборності України;

Трудовий та учнівський колектив Підлісненської ЗОШ I-III ступенів (директор Богославець І.С., президент учнівської організації «Лідер» Рибаков В.), за активну волонтерську діяльність, вагомий внесок в організацію допомоги Збройним Силам України та з нагоди Дня Соборності України;
Письменна Людмила В’ячеславівна, заступник директора з виховної роботи Баловненської ЗОШ I-III ступенів.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий