» » В Новоодесской РГА состоялась рабочая встреча по по вопросу активизации процесса объединения общин

В Новоодесской РГА состоялась рабочая встреча по по вопросу активизации процесса объединения общин

В Новоодесской РГА состоялась рабочая встреча по по вопросу активизации процесса объединения общин
Реформа місцевого самоврядування – одна із найважливіших, які повинна здійснити Україна для підвищення рівня життя населення та стійкого економічного зростання.

Її ключовий елемент - об’єднання громад, а основна мета - забезпечити спроможність місцевого самоврядування самостійно, за рахунок власних ресурсів, вирішувати питання місцевого значення.

12 січня відбулась робоча зустріч щодо активізації процесу об’єднання громад на яку були запрошені голови Костянтинівської, Баловненської, Себинської, Гур’ївської та Кандибинської сільських рад. У зустрічі, яка була досить активною та дискусійною в обговоренні питання об’єднання громад з центром в с.Костянтинівка, взяли участь голова райдержадміністрації Роман Сташук,голова районної ради Олександр Гриценко, керівник апарату райдержадміністрації Галина Лунгол.

Очільник району загострив увагу присутніх на необхідності активно працювати із громадськістю з метою більш детального вивчення думки та настрою населення щодо процесу об’єднання. Також висловив думку, що створення ОТГ є процесом необхідним, оскільки має на меті підвищення рівня доступності для населення адміністративних послуг, інфраструктури, освітніх та медичних послуг.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий