» » Новоодесская полиция начала расследование по делу избиения девочки пьяным фермером

Новоодесская полиция начала расследование по делу избиения девочки пьяным фермером

Новоодесская полиция начала расследование по делу избиения девочки пьяным фермером
В сети появилось видео на котором избитая девочка рассказывает как на неё напал пьяный фермер.

Мы предлагаем нашим читателям ознакомится с этим заявлением и посмотреть само видео обращение.

Так же мы опубликовали официальное заявление полиции.

Подружка пострадавшей написала во такое обращение: 02.01.18 примерно с 00:00-00:45 наш местный фермер избил мою сестру,которой 18 лет . Этот человек постоянно избивает прохожих без видимых причин, а если он по бьёт ребёнка? Что тогда? А если он убьёт человека ? Заявление мы написали,полиция приехала сказали айайяй и уехали. На этом точка.

Он просто откупился и все, а у ребёнка переносица опухла синяя,сотрясение. Давайте остановим таких вот Гончар Анатолий (старший) которые считают что им все позволено.


В свою очередь полиция отреагировала и опубликовала про этот случай сообщения: У зв’язку із суспільним інтересом, офіційно повідомляємо:

Керівництву Новоодеського відділу поліції вдалось умовити місцеву мешканку пройти судово-медичну експертизу, аби розслідування її побиття здійснювалось у законному порядку

Повідомлення про побиття потерпілої надійшло до поліції 3 січня близько 11:30 від її батька. Заявник вказав на місцевого фермера, як на кривдника своєї 18-річної доньки, який безпричинно її вдарив на вулиці села Бузьке Новоодеського району. Від надання медичної допомоги дівчина відмовилась.

Співробітники слідчо-оперативної групи прибули на місце події, зібрали матеріали за вказаним фактом, у тому числі опитали учасників постраждалої сторони конфлікту. За місцем мешкання фермера правоохоронцям добровільно ніхто не відчинив, тож заходи для встановлення його місця знаходження вживаються.

Також постраждалій поліцейські наголосили на необхідності проходження судово-медичної експертизи (СМЕ) для встановлення ступеня тяжкості отриманих тілесних ушкоджень. Від проходження СМЕ вона одразу ж відмовилась.

Тобто тілесні ушкодження потерпіла відмовилась зафіксувати ані медиками, ані експертами, а згодом розповіла про них у зверненні у соцмережі. Формально в діях односельця потерпілої попередньо вбачаються ознаки ч. 1 ст. 125 КК України «Умисне легке тілесне ушкодження» (справа приватного обвинувачення у суді). Через відсутність заяви від самої постраждалої, будь-якого документального підтвердження хоча б наявності у заявниці тілесних ушкоджень та її відмову сприяти розгляду, керуючись ст. 477 КПК, дільничний офіцер поліції, який перебував у складі слідчо-оперативної групи, списав зазначені матеріали до справи.

Під час вивчення вказаної події керівник Новоодеського відділу поліції 8 січня прийняв рішення про внесення факту побиття дівчини до ЄРДР за ознаками ч. 1 ст. 125 КК України а, поспілкувавшись із постраждалою та її батьком, правоохоронці роз’яснили їм важливість проходження СМЕ та вплив результатів дослідження на подальше об’єктивне розслідування. Заявниця запевнила, що зробить це найближчим часом.
До поліції вже викликаний 49-річний місцевий мешканець, якого потерпіла звинувачує у своєму побитті. Розслідування триває.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий