» » В Новой Одессе спасатели с работниками соцслужбы и представителями полиции провели рейды в жилых массивах

В Новой Одессе спасатели с работниками соцслужбы и представителями полиции провели рейды в жилых массивах


15 грудня співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, заручившись підтримкою представників поліції та соціальної служби, провели рейди в житловому секторі м. Нова Одеса.

Так, всього на території області виникло 1006 пожеж у житлі, які призвели до загибелі 53 людей. В Новоодеському районі зареєстровано 43 вогневі випадки, загинуло 5 людей (в 2016р.- 1).

Більшість пожеж взимку виникає саме через людську недбалість та нехтування правилами пожежної безпеки в своїх домівках. Користування несправними та саморобними електроприладами, обігрів оселі печами, які мають тріщини та наявні дефекти, паління у ліжку в нетверезому стані – найбільш поширені причини такої ситуації.

Слід не забувати, що залишені без нагляду дорослих малолітні діти - це завжди неоправданий ризик, який може призвести до трагедії.
В Новой Одессе спасатели с работниками соцслужбы и представителями полиции провели рейды в жилых массивах

В кожній оселі співробітники ДСНС вказали на наявні недоліки та запропонували, як в найкоротший термін їх усунути. Як нагадування, в кожній родині залишили профілактичні листівки.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий