» » Губернатор посетил отреставрированный дом культуры в Новоодесском районе

Губернатор посетил отреставрированный дом культуры в Новоодесском районе

Губернатор посетил отреставрированный дом культуры в Новоодесском районе
Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко відвідав будинок культури у селі Костянтинівка Новоодеського району після капітального ремонту, на який було витрачено близько 1,5 млн грн з місцевого бюджету.

Будівля довгий час перебувала у занедбаному стані, ремонт робили поетапно. Наразі зроблено систему тепломережі, оновлено актову залу, зовнішній двір. Облаштування будинку культури триватиме і в наступному році.

Олексій Савченко відзначив, що будинок культури в селі Костянтинівка є яскравим прикладом реалізації закону Президента України Петра Порошенко про децентралізацію і висловив надію, що в наступному році в селі створиться ОТГ. «Сподіваюсь, наступного року це вже буде потужна новостворена ОТГ. А будинок культури, де зараз займається творча молодь Костянтинівки, стане позитивним прикладом для подальшого об’єднання громади. Адже якщо ви не використаєте можливості фінансування ОТГ – ось це буде втрачена нагода. Такі проекти народжуються думкою не однієї людини, а тільки тоді, коли колектив працює послідовно, вибудовуючи кожен подальший крок відповідно до своєї життєвої позиції», - зазначив очільник області.

Зазначимо, що поряд з будинком культури діє комунальний пункт доочистки та розливу питної води, ціна за літр менша за собівартість, а для пільгових категорій громадян і соціальних закладів (школа, дитсадочок тощо) – вода надається безкоштовно.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий