» » Новоодесские спасатели провели учения

Новоодесские спасатели провели учения

Новоодесские спасатели провели учения
20 жовтня 2017 року на території Новоодеського професійного аграрного ліцею 21-ю ДПРЧ ГУ ДСНС України в Миколаївській області були проведені тактично-спеціальні навчання, щодо гасіння умовної пожежі в електрощитовій, яка розташована на території гуртожитку.

Метою тренувань було практичне відпрацювання способів гасіння пожеж, ліквідацію надзвичайних ситуацій на об’єктах з цілодобовим масовим перебуванням людей, організацію та прийоми рятування людей із будівель та вдосконалення порядку взаємодії органів управління і сил, які залучаються до оперативного реагування.
Мета навчання була досягнута, всі завдання виконані в повному обсязі. Підрозділ працював чітко та злагоджено, пожежна техніка використовувалась на повну потужність.

Крім 21-ї ДПРЧ до навчання також залучилися Новоодеська філія ПАТ «Миколаївгаз», ПАТ «Миколаївобленерго», служба екстреної медичної допомоги, Новоодеський відділ поліції та персонал ліцею.

В ході таких навчань не тільки відпрацьовуються оперативні вміння та навички особового складу рятувальних підрозділів, але й перевіряється компетентність служб цивільного захисту, обслуговуючого персоналу аграрного ліцею на предмет дій у разі виникнення пожежі та евакуації з приміщень.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий