» » Народный депутат Вадатурский, поздравил жителей Новой Одессы с Днём Города

Народный депутат Вадатурский, поздравил жителей Новой Одессы с Днём Города

Народный депутат Вадатурский, поздравил жителей Новой Одессы с Днём Города
Сьгодні день народження в ще одного міста на окрузі, який я представляю в Парламенті. Новій Одесі - 241 рік!

Це особливий день, бо іменини рідного міста - це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини. Для мене за останні роки Нова Одеса стала також зовсім рідною!

Це свято об’єднує усіх, кому дороге місто - його вулиці, будівлі, сквери, парки і храми, його героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції, розбудовував та боронив від ворога.

Усі досягнення, якими багата Нова Одеса, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського вигляду. Разом з вами, ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого життя.

Дякую кожному з вас, шановні містяни, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій райцентру, покращення добробуту його жителів.

Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити місто заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.

Від щирого серця вітаю всіх Вас з днем міста! Від усієї душі зичу місту динамічного розвитку і процвітання. Бажаю усім міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай місто завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

Депутат Верховної Ради України Андрій Вадтурскій
скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий