» » О результатах выявленного несоответствия информации получателей субсидии в Новоодесском районе

О результатах выявленного несоответствия информации получателей субсидии в Новоодесском районе

О результатах выявленного несоответствия информации получателей субсидии в Новоодесском районе
Управлінням соціального захисту населення Новоодеської райдержадміністрації неодноразово було надано до друку в районну газету інформацію стосовно дій громадян, які отримують субсидію, у випадку зміни у складі зареєстрованих у житловому приміщенні, а саме: повідомити про даний факт управління.

Це передбачено постановою КМУ від 21 жовтня 1995р. №848 (із змінами). Оскільки не передбачено надання довідок для призначення субсидії, зазначення достовірної інформації покладається на громадян при заповненні заяви та декларації. Але деякі громадяни досить легковажно віднеслися до того, щоб субсидія була призначена вірно, з урахуванням будь-яких змін.

Міністерством фінансів України було розпочато верифікацію отримувачів субсидії у Миколаївській області. За результатами верифікації виявлена невідповідність інформації, на підставі якої призначено житлові субсидії деяким громадянам та направлено списки осіб, які підлягають перевірці.

Відповідно моніторингу достовірності інформації, поданої фізичними особами для нарахування субсидії, у Новоодеському районі виявлено 77 випадків надання недостовірної інформації.

Так, громадянин звернувся за призначенням субсидії. Разом з ним зареєстровано ще троє осіб. Через деякий час, після призначення субсидії, один із зареєстрованих громадян виписався та зареєструвався за іншою адресою, де оформили субсидію разом з ним. Але за місцем попередньої реєстрації залишився у складі сім’ї при призначенні субсидії. Оскільки про даний факт не повідомили управління, одна і та сама особа отримує субсидію за двома домогосподарствами, що приводить до переплати.

Це один з наведених прикладів. Варіанти різні у 77 справах, але результат один – переплати, борги. А при нинішніх тарифах на послуги чи є сенс вчасно не повідомити про будь-які зміни будь-кого з числа зареєстрованих, щоб потім віддавати переплачені кошти?

Зрозумійте, навіть вказана невірно одна цифра у ідентифікаційному номері або невірно вказана дата народження впливає на розмір призначеної субсидії, адже все на електронному рівні «підтягує» дані, надані у заяві та декларації. Невірно вказані дані, навіть по необачності, результат - невірно призначена субсидія. І саме основне – заборгованість за житлово-комунальні послуги.

Тож, на вже зроблених помилках інших, задумайтеся про себе особисто та не допустіть у майбутньому подібних випадків.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий