» » В Новоодесском районе открыли новый зерновой терминал

В Новоодесском районе открыли новый зерновой терминал

В Новоодесском районе открыли новый зерновой терминал
У четвер, 22 червня, у селі Костянтинівка Новоодеського району офіційно відкрили перевантажувальний комплекс ТОВ «БВБ», який належить до групи компаній «ПАЕК».

В урочистій церемонії відкриття комплексу взяли участь голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко, Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, заступник Міністра аграрної політики та продовольства Олена Ковальова, голова облради Вікторія Москаленко, керівники компанії «ПАЕК» Юрій Кормишкін та Ростислав Данильченко, а також директор перевантажувального комплексу Володимир Луста.

Олексій Савченко висловив вдячність керівникам компанії та директору комплексу за створення робочих місць на Миколаївщині. «Дякую всім, хто доклав свої зусилля задля будівництва сучасного зернового терміналу. Я дякую вам за реалізацію такого масштабного проекту, не дивлячись на складні часи в країні», - зазначив очільник області.

Голова облдержадміністрації наголосив, що 10% від всіх працівників підприємства – учасники АТО.

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе підкреслила, що відкриття таких перевантажувальних комплексів сприятиме привабленню інвесторів до регіону. «Ми можемо максимально використовувати свої можливості, щоб здійснювати експорт не лише в країни ЄС, а й по всьому світові», - зазначила Віце-прем'єр-міністр.
В Новоодесском районе открыли новый зерновой терминал


Працівники підприємства були нагороджені Подяками Прем'єр-міністра України, Почесними грамотами і Подяками Миколаївської облдержадміністрації та Миколаївської облради, а також відзнаками «За заслуги перед Миколаївщиною» ІІ ступеня.
В Новоодесском районе открыли новый зерновой терминал

Зазначимо, що річна виробнича програма комплексу – перевантаження 400 тис тонн зернових та олійних культур. Загальний об’єм одночасного зберігання – 100 тисяч тонн. Всього на високотехнологічному підприємстві працюватиме 220 робітників.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий