» » В Новоодесской библиотеке прошла акция «Казки читаємо – права вивчаємо»

В Новоодесской библиотеке прошла акция «Казки читаємо – права вивчаємо»

В Новоодесской библиотеке прошла акция «Казки читаємо – права вивчаємо»
Кожна дитина має право зростати у турботливому родинному середовищі та бути захищеною від жорстокого поводження та насильства. Ці та інші права передбачені Конвенцією ООН про права дитини.

Щоб познайомити юних новоодеситів з їх правами в Новоодеській районній дитячій бібліотеці 29 травня 2017 року для учнів 1-4 класів прогулянкового табору відпочинку ЗОШ№1 було проведено правознавчі мандри «Казки читаємо – права вивчаємо».

Юні читачі, разом з бібліотекарями РДБ та відомими казковими героями, вирушили у подорож до країни Права з такими зупинками:

- «Пошта казкових героїв»;
- «Захищаємо права казкових героїв»;
- «Виконуємо свої обов’язки»;


Діти з жваво відповідали на запитання гри, вміло захищали права казкових героїв і продемонстрували, що вони добре знають свої права і обов’язки. Потім, щоб закріпити отриману інформацію, діти погралися в інтерактивну гру «Дитина під парасолькою прав».

На зустріч з юними знавцями прав дітей до бібліотеки завітала Вікторія Пушкаревська - головнй спеціаліст відділу "Новоодеське бюро правової допомоги" Перший миколаївський місцевий центр з надання БВПД. Вікторія Володимирівна наголосила, що молоде підростаюче покоління повинно знати з малечку свої права, обов’язки, вміти користуватись своїми правами, гарантованими Конституцією України і провела з дітьми гру «Правова квітка».

По закінченню заходу Вікторія роздала інформаційні матеріали про БПД і вручила найактивнішому учаснику подарунок, а всім учням солодощі за гарні знання своїх прав та обов’язків.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий