» » Суд решил, что "Новоодесский элеватор" незаконно построил и использует объекты на территории города

Суд решил, что "Новоодесский элеватор" незаконно построил и использует объекты на территории города

Суд решил, что "Новоодесский элеватор" незаконно построил и использует объекты на территории города
Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області у судовому порядку доведено правомірність дій стосовно замовника будівництва ТОВ «Новоодеський елеватор».

В ході проведення перевірки об’єкту «Реконструкція комплексу сушки, очищення та зберігання зерна за адресою: вул. Решетєєва, 79, м. Нова Одеса, Новоодеський район, Миколаївська область» було виявлено, що комплекс експлуатується без відповідних дозвільних документів.

Окрім того, посадовими особами Управління встановлено, що у замовника будівництва відсутня належно розроблена проектна документація.

Це стало підставою для скасування декларації про початок виконання будівельних робіт на об’єкті, надання приписів про усунення порушень, в тому числі і щодо зупинення експлуатації об’єкту.

Порушник оскаржив рішення ДАБІ у Миколаївському окружному адміністративному суді.

Однак постановою Одеського апеляційного адміністративного суду позицію суду першої інстанції скасовано, чим підтверджено правомірність дій посадових осіб Держархбудінспекції.

Наразі ТОВ «Новоодеський елеватор» зобов’язаний зупинити експлуатацію об'єкту та усунути виявлені порушення.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий