» » В Новоодесском районе после ремонта вернули трактор на его историческое место (Фото)

В Новоодесском районе после ремонта вернули трактор на его историческое место (Фото)

Гур’ївська земля славиться врожайними ланами золотої пшениці, працьовитими людьми.

В Новоодесском районе после ремонта вернули трактор на его историческое место (Фото)


Мало хто знає, гур»ївчани на чолі з бригадиром Іваном Чабаненком, про яких письменник Михайло Кравченко розповідає в книзі «Іванове поле», стали прообразами героїв фільму «Трактористи», знятого відомим кінорежисером Іваном Пир’євим у далекому 1935 році. Головну роль виконав Микола Крючков, почесний громадянин села Гур’ївки. Давно немає ні тракторних бригад, ні багатьох земляків-хліборобів. До речі, створена жіноча бригада була однією з перших на Миколаївщині. Проте їх трудові рекорди героїв назавжди закарбовані у пам’ятнику, що стоїть при в’їзді до села Гур’ївка.

В Новоодесском районе после ремонта вернули трактор на его историческое место (Фото)


Цей пам’ятний знак багато разів страждав від руйнації вандалів, через це його знятли і відправили на реконструкцію.

Відбулися громадські слухання, на яких вирішили відновити трактор. Сільський голова Л. Л. Джуламанова провела велику роботу з організації ремонту і встановлення трактора. Деякі запчастини замовляли у Харкові. Часткову допомогу надав, на жаль, нині покійний, директор ТДВ «Сільгоспгосподарство Гур’ївка» В. О. Губанов. Неодноразово Любов Леонідівна зверталася до депутата обласної ради Ф. П. Барни, який жодного разу не відмовив у підтримці доброї справи. Керівник гур’ївської громади дуже вдячна депутатам сільської ради В. В. Богуславцю, Ю. П. Барні, депутату районної ради В. І. Богуславцю, небайдужим жителям села, які надавали посильну допомогу – О. Л. Мерзлову, В. В. Богуславцю . Завдяки спільним зусиллям відновлено унікальні залізні шасі трактора. Впорядкували і постамент.

Нехай майбутнім поколінням він нагадує про важкий труд хліборобів однієї з перших в Україні Гур’ївської машинно-тракторної станції.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий