» » В Новой Одессе пройдет всемирная ежегодная акция "Walk for Freedom"

В Новой Одессе пройдет всемирная ежегодная акция "Walk for Freedom"

В Новой Одессе пройдет всемирная ежегодная акция "Walk for Freedom"
18 жовтня, з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, в Новій Одесі пройде всесвітня щорічна акція „Walk for Freedom/Хода за свободу”.

Це мовчазна і мирна хода, яка проходить вже п’ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві.

Минулого року до акції приєдналося 400 міст в 50 країнах світу. В Україні в 2018 році до цієї благородної акції долучаються усі обласні центри та міста країни. Небайдужі громадяни вийдуть на вулиці своїх міст аби об’єднати зусилля для подолання хвороби 21-го століття – сучасного рабства.

Акція буде проведена під патронатом Міністерства соціальної політики України, за підтримки Представництва неурядової громадської організації А21, Організації з безпеки та співробітництва в Європі, Міжнародної організації з міграції та місцевих державних адміністрацій.

Основна мета акції – роз’яснити громадянам існування проблеми торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію.

Запрошуємо усіх охочих долучитись до акції «Хода за свободу» у м. Нова Одеса, яка розпочнеться 18 жовтня о 13.00 год. Збір учасників ходи за адресою: м. Нова Одеса вул. Центральна,204.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий