» » В Новой Одессе прошла районная конференция педагогических работников (Фото)

В Новой Одессе прошла районная конференция педагогических работников (Фото)

30 серпня, у Новоодеському районному будинку культури відбулась серпнева конференція педагогічних працівників.

У роботі конференції взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Галина Лунгол, заступник керівника виконавчого апарату районної ради, керуюча справами Ірина Чубук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Валерій Багнюк, міський голова Олександр Поляков,педагогічні працівники.

«Вчитель – це не професія, це покликання, яке надихає, дає сили та ідеї. Це особливе відчуття значимості, яке присутнє у кожного, хто пов’язаний із дітьми», – зазначила у своєму виступі Галина Лунгол.

Крім того, керівник апарату привітала освітян району із початком нового навчального року, висловила вдячність за терпіння, мудрість, сумлінність у виконанні високої місії – виховання підростаючого покоління та побажала педагогам здоров’я, благополуччя, старанних, вдячних учнів та відзначила почесними грамотами кращих педагогів.

До теплих слів побажань приєдналися заступник голови районної ради та міський голова.


Із детальним аналізом роботи освітянської галузі виступив начальник відділу освіти Валерій Багнюк.


Він окреслив основні завдання та напрямки розвитку освітньої галузі району у 2018-2019 навчальному році, не оминув і головних проблем на які варто звернути увагу.Нехай же новий навчальний рік принесе усім здійснення найкращих мрій, наймудріших планів та найочікуваніших сподівань.


скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий