» » Новоодесситы отвезли очередную гуманитарную помощь в зону АТО

Новоодесситы отвезли очередную гуманитарную помощь в зону АТО

Новоодесситы отвезли очередную гуманитарную помощь в зону АТО
Новоодещина не залишається осторонь історичних подій, що відбуваються в Україні. В умовах неоголошеної війни, яка ведеться на сході країни, наш громадянський обовязок - допомогти та підтримати бійців Збройних сил України, всіх військових формувань, що захищають нашу Батьківщину та нашу свободу.

Щоб підтримати захисників, мешканці району зібрали черговий гуманітарний вантаж.

У благодійній акції взяли активну участь установи та організації міста, сільські та міська ради, заклади освіти, населення району.

Вантаж, який супроводжують голова райдержадміністрації Р.Ф.Сташук, заступник голови райдержадміністрації О.В.Гриценко, міський голова О.П.Поляков, голова СВК «Агрофірма «Миг-Сервіс-Агро» С.С. Іванов, буде доставлено до місця призначення 27 грудня 2017 року, транспортом цієї ж агрофірми.

Завдяки широкому асортименту продукції, що виробляється ТОВ «Фанчі-інвест», значно урізноманітнилися новорічні подарунки бійцям.

Було зібрано чималу кількість продуктів харчування, санітарно-гігієнічних засобів, предметів повсякденного вжитку та першої необхідності, дитячі малюнки, ручні дитячі вироби поздоровлення з Новим Роком, листи.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий