» » Новоназначенный глава Новоодесской РГА провёл совещание с главами сельских советов и с мэром Новой Одессы (Фото)

Новоназначенный глава Новоодесской РГА провёл совещание с главами сельских советов и с мэром Новой Одессы (Фото)

Новоназначенный глава Новоодесской РГА провёл совещание с главами сельских советов и с мэром Новой Одессы (Фото)

Голова райдержадміністрації Роман Сташук провів нараду із міським та сільськими головами, в якій взяли участь заступник голови райдержадміністрації Олександр Гриценко, заступник голови районної ради Володимир Євгенов, керівник апарату райдержадміністрації Галина Лунгол заступник керівника виконавчого апарату районної ради, керуюча справами Ірина Чубук, начальники структурних підрозділів, управлінь і відділів Новоодеської райдержадміністрації, керівники місцевих територіальних органів, організацій та установ району.

Про підтримку та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Новоодеського району доповів голова райдержадміністрації Роман Сташук.

Він зазначив, що на сьогодні є перспективний план розвитку району, якому ми будемо слідувати.

Але у нас зараз є можливість створювати ОТГ в таких межах, які бачимо ми з вами. Така історія буде продовжуватися ще недовго. Є політична воля закінчити процес децентралізації і адміністративної реформи за наступний рік. Наше завдання з вами провести в своєму районі максимум роботи для того, щоб розпочати реальні процеси об’єднання територіальних громад.

Про стан переукладання договорів оренди водних об’єктів у відповідності до діючого законодавствав проінформував начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Казакуца . Доповідач доповів, що всім орендарям, які не розпочали процедуру укладення договорів, направлено листи з попередженням про необхідність в місячний термін оформити пакет документів для укладання договорів оренди на водне дзеркало відповідно до чинного законодавства. Згідно нових договорів до орендної плати за землю додається орендна плата за водне дзеркало, що є додатковим джерелом надходжень до місцевих бюджетів.

Однією з умов переукладання договорів є виготовлення паспортів на водний об’єкт, згідно яких в подальшому визначається розмір орендної плати. Важливою умовою для переукладання договору оренди водного об’єкту є укладання договору оренди на гідроспоруду. Для укладення договорів оренди на гідроспоруду сільським радам необхідно взяти їх на свій баланс, а потім передати в оренду орендарям ставків.

Стосовно кожного голови сільської ради надані відповідні рекомендації.

Про розорення пасовищ та використання земель без правоустановчих документів ознайомив присутніх Володимир Казакуца.

В районі з метою посилення роботи по раціональному і ефективному використанню та охороні земельних ресурсів створена комісія,основними завданнями якої є:вжиття заходів щодо недопущення використання земельних ділянок без оформлення відповідних право установчих документів; проведення обстеження використання земельних ділянок, з метою забезпечення еколого- економічного обґрунтування сівозміни; внесення пропозицій голові райдержадміністрації щодо вилучення земельних ділянок у землекористувачів та розірвання договорів оренди землі в разі порушення земельного законодавства або умов договорів оренди; створення, з метою обстеження земельної ділянки, яка перебуває в державній або комунальній власності, зі складу своїх членів робочої групи, розробка щорічного аналізу виконання умов договорів оренди земельних ділянок, які перебувають в державній та комунальній власності, і надання до юридичного відділу райдержадміністрації інформації стосовно раціонального використання земель. Також відповідно до районної комісії в кожній сільській раді створена комісія по раціональному використанню земель державної та комунальної власності.

На районну комісію надаються протоколи комісій сільських рад та довідки по виявленим порушенням використання земель в розрізі землекористувачів. Здебільшого це стосується питань порушення земельного законодавства, а саме : недотримання структури посівних площ, посів соняшнику по соняшнику, використання земель без право установчих документів, використання земель не за цільовим призначенням, розорення пасовищ надані землекористувачам у користування.

Про всі виявлені порушення направлялися листи в прокуратуру Новоодеського району для відповідного реагування, також по деяким землекористувачам направлені листи в Службу безпеки України, Генеральну прокуратуру, Головне управління Держгеокадастру Миколаївської області.Голові районної державної адміністрації було рекомендовано розірвати договора оренди, з землекористувачами, які порушують умови договору.

В районі налічується 19404,8 га пасовищ. З них розорено 1941,7га 10% від загальної площі. Але не всі сільські ради надають правдиву інформацію, і ця цифра набагато більша. Тож звертаємось з проханням до сільських рад більш серйозно звернути увагу на цю проблему, тому що випасати худобу скоро не буде де, і до того ж розорення пасовищ призводить до знищення екосистеми району, викликають деградацію грунтів, зменшується світ диких тварин, пошкодження вітровою ерозією, механічне руйнування грунтів водою і вітром.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Поляруш доповіла про забезпечення соціального захисту бездомних громадян та інших категорій населення району в осінньо-зимовий період 2017-2018 років. З метою унебезпечення громадян, особливо громадян похилого віку, інвалідів, які проживають самотньо, бездомних від переохолодження необхідно забезпечити організацію роботи пунктів обігріву (на території району 22 пункту) продуктами харчування. Організувати соціальне патрулювання на вулицях населених пунктів. Міському та сільським головам надані відповідні доручення.

Про стан охоплення дітей дошкільною освітою на території району доповів начальник відділу освіти райдержадмінісрації Багнюк Валерій.

Завідувач сектору контролю апарату райдержадміністрації Олександр Зайцев проінформував про стан виконавської дисципліни у виконавчих комітетах міської та сільських рад району при відпрацюванні розпорядчих документів органів вищого рівня у листопаді 2017 рокускачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий