» » Трудовой коллектив Новоодесского аграрного лицей заново переизбрали своего директора

Трудовой коллектив Новоодесского аграрного лицей заново переизбрали своего директора

Народний депутат Андрій Вадатурский вчора був присутній у Новоодеському аграрному ліцеї, щоб підтримати перш за все вибір трудового колективу.
Трудовой коллектив Новоодесского аграрного лицей заново переизбрали своего директора

Він заявив, що він проти того, щоб у ручному режимі призначали керівників тих чи інших навчальних закладів, щоб тільки відпрацьовувати корупційні схеми за рахунок освоєння державних коштів.

Першочергово треба дотримуватися Конституції, в якій написано, що єдиним джерелом влади в Україні є народ. Дослухатися до людей та підтримувати їхнє рішення-зазначив Вадатурський.

Загальні збори показали, що і педагогічний колектив, і представники батьківського комітету позитивно відгукнулись про роботу Василя Михайловича, який 30 років працює в Новоодеському аграрному професійному ліцеї, а також закликали за нього проголосувати.

Усі присутні трудового колективу одноголосно проголосували за кандидатуру Василя Михайловича Українця на посаду директора цього ліцею.
Нагадаю, що більше року не можуть офіційно призначити директора Новоодеського аграрного ліцею. Тричі проводилися збори трудового колективу, який одноголосно ухвалював рішення підтримати продовження контакту з В.М. Українцем.

Проводилися численні перевірки, що не виявили порушень і збитків для навчально-виховного процесу. Більше того, на моє депутатське звернення ГУ НП в Миколаївській області відповіло, що кримінальних проваджень проти директора ліцею В.М. Українця відкрито не було.

Після закінчення свого контракту Василь Михайлович подав документи на конкурс з обрання директора ліцею в Міністерство освіти. Але чомусь взяв участь у конкурсі тільки він один. Де ж ті "борці", які проти його кандидатури і які навіть не прийшли на загальні збори, щоб поспілкуватися з колективом?

Я завжди проти кулуарщини. Вчора трудовий колектив ліцею зробив свій свідомий вибір на користь Василя Михайловича. Сподіваюсь, що на цей раз у Києві прислухаються до людей та не затягуватимуть процес призначення, чим повернуть довіру громадськості до виконавчої влади - заявив Вадатурский.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий