» » Информация для жителей Новой Одессы которые пользуются субсидиями

Информация для жителей Новой Одессы которые пользуются субсидиями

Информация для жителей Новой Одессы которые пользуются субсидиями
Департамент соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації повідомляє таке.

18 серпня 2017 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 609 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій, постанов Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 року № 409 та від 23 серпня 2016 року № 534.

Зазначена постанова набрала чинності з 19 серпня 2017 року.

Урядом удосконалено процес надання житлових субсидій населенню. Зокрема, зменшено період, за який враховуються доходи домогосподарств для призначення їм житлових субсидій, з чотирьох до двох останніх кварталів. Так, при розрахунку субсидії з жовтня місяця до сукупного доходу родини буде враховано дохід за період з січня по червень місяць включно.

Крім того:

- надано можливість призначення субсидії недієздатній особі за заявою опікуна,
- врегульовано питання виплати призначеної субсидії на придбання твердого палива і скрапленого газу у разі смерті особи, якій було призначено субсидію.

Так, у разі смерті особи, яка була отримувачем субсидії та не отримала готівку за життя, її має право отримати будь - яка особа, з урахуванням якої зазначена субсидія розраховувалася.

- встановлено, що субсидія не призначатиметься лише за наявності заборгованості, загальна сума якої перевищуватиме 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Зазначена норма стосується призначення субсидії на новий період без звернення громадян.

- переглянуто соціальні нормативи споживання газу для побутових потреб, а саме:

для користування послугами з газопостачання:

за наявності газової плити та централізованого гарячого водопостачання - 3,3 куб. метра на одну особу на місяць;

за наявності газової плити в разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача - 5,4 куб. метра на одну особу на місяць;

за наявності газової плити та газового водонагрівача - 10,5 куб. метрів на одну особу на місяць;скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий