информационный сайт » Новая Одесса » Скандального взяточника Ипатенко, суд отстранил от должности

Скандального взяточника Ипатенко, суд отстранил от должности

Скандального взяточника Ипатенко, суд отстранил от должности
08 вересня, у Центральному районному суді м.Миколаєва відбулось судове засідання з розгляду клопотання слідчого щодо відсторонення від посади голови Новоодеської районної Ради, підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення за ч.3 ст.368 КК України.

Нагадаємо, що Іпатенко, затягував процедуру відсторонення судом його з посади.

Іпатенко імітував хворобу і з цього суд переносили, проте в той час, як він за документами був "дуже хворий", працівники Новоодеської РДА скаржилися, що Іпатенко ходить по будівлі РДА та зпогрожує працівникам РДА та райради які задають йому "неправильні питання".

Нагадаємо, відповідно до матеріалів клопотання, посадовець вимагав та одержав від підприємця ( учасника АТО, який ще був поранен при виконанні свого долгу) неправомірну вигоду у сумі 45 тис гривень за сприяння позитивному вирішенню питання щодо виділення коштів з районного бюджету для ремонту будівлі, яка належить комунальному підприємству.

Підприємець, в якого за версією слідства, підозрюваний вимагав неправомірну вигоду очолював підрядну організацію, яка здійснювала ремонтні роботи зазначеної будівлі.

В обґрунтування клопотання щодо відсторонення від посади прокурор зазначив, що підозрюваний може, з використанням службового становища, чинити тиск на свідків, зокрема депутатів районної та сільських Рад, своїх підлеглих, знищити або спотворити документи, що мають значення у розслідуванні кримінального провадження, продовжити вчиняти кримінальне правопорушення, у скоєнні якого підозрюється, або інші аналогічні злочини.

Захисник просили відмовити у задоволенні клопотання, наполягаючи на тому, що в основі підозри містяться надумані, неперевірені факти, а ризик є надуманими та необґрунтованими.

Підозрюваний заперечував проти задоволення клопотання та просив не відсторонювати його від посади.

Всебічно дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя Світлана Скрипченко ухвалила відсторонити голову райради від посади до 16.10.2017 року та вилучити в нього службове посвідчення, що підтверджує факт перебування на займаній посаді.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий