» » В Новоодесской райгосадминистрации прошло заседание районного координационного совета по вопросам противодействия туберкулезу, наркомании и ВИЧ-инфекции / СПИДа

В Новоодесской райгосадминистрации прошло заседание районного координационного совета по вопросам противодействия туберкулезу, наркомании и ВИЧ-инфекции / СПИДа

В Новоодесской райгосадминистрации прошло заседание районного координационного совета по вопросам противодействия туберкулезу, наркомании и ВИЧ-инфекции / СПИДа
29.06.2017р. в малому залі Новоодеської РДА відбулося засідання районної координаційної ради з питань протидії туберкульозу, наркоманії та ВІЛ- інфекції/СНІДу.

В його роботі взяли участь :
Лунгол Г.Г. – керівник апарату райдержадміністрації;
Курій Ю.Л. – заступник головного лікаря районного центру первинної медико-санітарної допомоги;
ЖуравельА.В. – лікар-дерматовенеролог Новоодеської центральної районної лікарні
Багнюк В.І. – начальник відділу освіти райдержадміністрації;
Тищенко О.В. – завідувач сектору культури молоді та спорту райдержадміністрації;
Поляруш Н.Д. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації;
Ситчик Л.В. – начальник відділу соціальних питань, молоді, спорту та співпраці Новоодеської міської ради;
Карпяк О.І. – фахівець із соціальної роботи Новоодеського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді;
Колєснік І.В. – головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації.

Журавель А.В. повідомила, що епідемічна ситуація з туберкульозу в Новоодеському районі стабілізувалась, але залишається складною. За І півріччя 2017 року зареєстровано 10 випадків захворювання, із вперше встановленим діагнозом, із них -2 хворих до 18 років. В 2016 році за І півріччя було виявлено 18 таких випадків.

В районні проводиться профілактична робота щодо захворювання на туберкульоз, ФЛГ обстеження пройшли - 12092 особи. В 2017 році туберкулінодіагностиці підлягало -4203 осіб, охоплено роботою – 1582 особи.

Додатковому обстеженню та профілактичному лікуванню підлягало 13 чол., з них отримують хімічні препарати– 12 чол.(1 відмова).

З місцевого бюджету на додаткове харчування тубінфікованих дітей з малозабезпечених сімей –виділено 9860тис. грн.

У звітному періоді в санаторії «Дубки» оздоровлено 19 дітей. З місцевого бюджету на доїзд до протитуберкульозних санаторіїв виділено 400 грн.

Фахівець соціальної роботи НРЦСССДМ Карпяк О.І. повідомила, що з початку 2017 року в рамках профілактичної роботи було проведено 27 групових заходів з питань формування здорового способу життя; профілактики наркоманії, туберкульозу, тютюнопаління, алкоголізму. Роботою охоплено 838 осіб учнівської та сільської молоді. Розповсюджено інформаційно-просвітницькі матеріали 103 буклети.

З нагоди Всеукраїнського дня боротьби із захворювання на туберкульоз з метою обізнаності населення було проведено анкетування 100 осіб.

На заході значну увагу приділено обговоренню ситуації з налагодження співпраці між Новоодеською ЦРЛ, РЦ ПМСД, відділом освіти райдержадміністрації, НРЦСССДМ та адміністраціями закладів освіти щодо запобігання поширення туберкульозу.

Випадок захворювання на цю небезпечну хворобу учня ЗОШ показав всю складність проблеми щодо відповідальності батьків, педагогічних та медичних працівників за збереження життя і здоров’я дітей.

За результатами розгляду питання рекомендовано :
· ЦСССДМ розробити спільний графік профілактичної роботи за участю лікарів Новоодеської ЦРЛ та педагогів;
· відділу освіти РДА переглянути посадові інструкції медичних працівників шкіл та за необхідності внести зміни;
· провести інформаційно-роз»яснювальну роботу через ЗМІ та соціальні мережі.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий