информационный сайт » Новая Одесса » В Николаевской облгосадминистрации обсудили вопрос установления ставок земельного налога

В Николаевской облгосадминистрации обсудили вопрос установления ставок земельного налога

В Николаевской облгосадминистрации обсудили вопрос установления ставок земельного налога
Сьогодні, 19 червня, під керівництвом першого заступника голови Миколаївської облдержадміністрації В’ячеслава Боня та за участі голови обласної ради Вікторії Москаленко відбулася нарада щодо встановлення сільськими (селищними) радами ставок земельного податку для земель сільськогосподарського призначення.

Участь у засіданні взяли голови РДА та сільські голови.

У ході наради представники райдержадміністрацій проінформували щодо діючого встановленого розміру ставок земельного податку.

В’ячеслав Бонь зазначив, що земельний податок з сільськогосподарських угідь – потужне джерело наповнення місцевих бюджетів, тому він має використовуватись максимально ефективно.

«Земля – це спільний ресурс всієї громади. Через низькі ставки земельного податку місцеві громади Миколаївської області недоотримують більше 60 мільйонів гривень. А це вуличне освітлення, вікна або медичне обладнання в ФАП, вікна або генератор в дитячий садочок або школу, облданнання для навчання у закладах освіти», - звернувся до присутніх В’ячеслав Бонь.

Заступник голови ОДА наголосив на необхідності проведення роз’яснювальної роботи серед місцевих депутатів, оскільки земельний податок є одним із основних ресурсів наповнення бюджетів сіл та районів. Також В’ячеслав Бонь поставив завдання довести до депутатів та громади розрахунки щодо можливих надходжень у разі встановлення розміру податку на рівні 1%.

Нагадаємо, на початку листопада 2016 року за розпорядженням голови обласної державної адміністрації Олексія Савченка було створено робочу групу з питань забезпечення додержання чинного законодавства щодо використання земель сільськогосподарського призначення та сплати податків і зборів до бюджетів усіх рівнів.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий