» » В Новой Одессе провели заседание комиссии по долговременной безработицы

В Новой Одессе провели заседание комиссии по долговременной безработицы

В Новой Одессе провели заседание комиссии по долговременной безработицы
08.06.2017р. відбулося чергове засідання Комісії з запобігання довготривалому безробіттю, з метою забезпечення зменшення тривалості пошуку роботи, пришвидшення повернення безробітних до трудової діяльності та вирішення проблем довготривалого безробіття.

В засіданні Комісії взяли участь головний спеціаліст сектору економічного розвитку, торгівлі та туризму Новоодеської райдержадміністрації Оксана Діскант, заступник начальника Управління соціального захисту населення Новоодеської райдержадміністрації Світлана Бойчук, директор ТОВ ТЗПП «Альянс» Павло Богза та фахівці центру зайнятості, які входять до складу комісії з питань довготривалого безробіття.

Для аналізу причин незайнятості безробітних, та визначення заходів, які необхідно вжити для прискорення їх працевлаштування на комісію були запрошені семеро безробітних, що тривалий термін перебувають на обліку в службі зайнятості.

Співпрацюючи разом, члени комісії знаходять шляхи для скорочення термінів пошуку роботи та тривалості виплати допомоги по безробіттю, надають рекомендації, які дають позитивний результат для безробітних.

Так за результатами проведення засідання Комісії двох безробітних працевлаштовано, одна особа направлена на тимчасові роботи, трьом безробітним видано направлення на зареєстровані вакансії, одна особа виявила бажання працювати в м.Очакові на базі відпочинку.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий