информационный сайт » Новая Одесса » Прокуратура требует от нечестного фермера вернуть земли в Новоодесском районе в государственную собственность

Прокуратура требует от нечестного фермера вернуть земли в Новоодесском районе в государственную собственность

Прокуратура требует от нечестного фермера вернуть земли в Новоодесском районе в государственную собственность
Органи прокуратури Миколаївської області продовжують активну роботу щодо забезпечення законності у сфері земельних відносин.

В межах реалізації представницьких повноважень, Вознесенською місцевою прокуратурою виявлено порушення при використанні сільгоспугідь загальною площею 14 га на території Кандибинської сільської ради Новоодеського району.

Зокрема, ще у 1993 році фізичній особі надано в постійне користування земельну ділянку для ведення селянського (фермерського) господарства. У подальшому громадянином зареєстровано фермерське господарство, яке з 2012 року господарську діяльність не здійснювало, не подавало податкову звітність та орендні платежі не сплачувало, внаслідок цього бюджет недоотримував відповідні кошти.

Окрім того, земельна ділянка фактично не використовувалась, поросла бур’янами та чагарниками, що призвело до її занедбання та погіршення стану.

Відповідно до вимог Земельного кодексу України вказані обставини є підставою для припинення права постійного користування земельною ділянкою.

З метою усунення порушень, Вознесенською місцевою прокуратурою до суду 04.05.2017 скеровано позовну заяву про припинення права постійного користування та повернення у розпорядження держави земельної ділянки вартістю понад 320 тис. грн..
Уважаемый посетитель, Мы ценим ваше мнение, оставляйте свои комментарии.

Комментарии:

Оставить комментарий
Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!