информационный сайт » Новая Одесса » В Новоодесской детской библиотеке прошла акция «Открой для себя Европу»

В Новоодесской детской библиотеке прошла акция «Открой для себя Европу»

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Україна знаходиться в центрі Європи. Ми держава, яка не є членом ЄС, але бажаємо стати повноправними мешканцями європейського дому, і в нас на державному рівні відзначається День Європи.
В Новоодесской детской библиотеке прошла акция «Открой для себя Европу»

Щорічне відзначення згаданого заходу в нашій державі започатковано Указом Президента України від 19 квітня 2003 р. № 339, яким встановлено третю суботу травня датою святкування в Україні Дня Європи.

Розвиток України був і залишається нерозривно пов’язаний із розвитком європейської спільноти.
В Новоодесской детской библиотеке прошла акция «Открой для себя Европу»

На День Європи ми вшануємо наші спільні цінності, спільну історію, те, що найголовніше – наше спільне майбутнє! Саме тому, з метою донести до юних читачів національні надбання різних країн Європи, залучення їх до європейських традицій і цінностей 11 травня 2017 року в Новоодеській районній дитячій бібліотеці було проведено для учнів 5-х класів ЗОШ№2 годину цікавих повідомлень «Відкрий для себе Європу».

Бібліотекар читального залу Бутенко Г.М. розповіла дітям цікаві факти про країни Європи, надала коротку інформацію про Європейський Союз, а також провела інформину «Рік німецької мови в Україні».
В Новоодесской детской библиотеке прошла акция «Открой для себя Европу»

2017 рік було оголошено Указом Президента України Роком вивчення німецької мови в Україні та української в Німеччині, оскільки німецька мова найпоширеніша мова у Європі і друга за популярністю іноземна мова в Україні після англійської. Німеччина також посідає друге місце після Польщі за кількістю обмінів студентами з Україною.

Потім головний бібліограф РДБ Зайцева Т.О. запропонувала присутнім відправитись у літературний круїз «Казкова мандрівка по країнах Європи». Діти разом з казковими героями мандрували Європою, жваво відповідали на запитання віртуальної пізнавально-розважальної гри і вірно впізнали літературних героїв, відгадали з якої вони книги та хто цю книжку написав, а також з якої країни Європи кожен казковий персонаж і який прапор цієї країни.
В Новоодесской детской библиотеке прошла акция «Открой для себя Европу»

На абонементі для учнів 5-9 класів до уваги читачів книжкова виставка-знайомство «Наш дім Європа» де зібрано багато цікавих книжок, прочитавши які діти зможуть дізнатись багато цікавого про географічні особливості, природу, економіку та культуру європейських держав.
Поделись новостью с друзьями:
Уважаемый посетитель, Мы ценим ваше мнение, оставляйте свои комментарии.

Комментарии:

Оставить комментарий
Использование материалов ПРИВЕТСТВУЕТСЯ!!! Но с обязательной ссылкой на наш сайт!!!