информационный сайт » Новая Одесса » В Новоодесской райгосадминистрации обсуждали меры предосторожности во время праздновании "Пасхи"

В Новоодесской райгосадминистрации обсуждали меры предосторожности во время праздновании "Пасхи"

В Новоодесской райгосадминистрации обсуждали меры предосторожности во время праздновании "Пасхи"
16 квітня в Україні відзначатиметься одне з найвеличніших православних свят – Великдень.

В цей день в культові заклади приходить чимало людей на церковну службу та для освячення головних пасхальних символів, продуктів харчування тощо.

З метою недопущення виникнення надзвичайних подій та забезпечення належного порядку 11 квітня в приміщені райдержадміністрації відбувся оргкомітет за участю керівника апарату Лунгол Г.Г.,завідувача сектору культури, молоді та спорту Тищенко О.В.,провідного інспектора РС ГУДСНС в Миколаївській області Бирзула Б.І.,виконуючого обов’язки начальника превенції Новоодеського відділу поліції в Миколаївській області Хоміна О.В., на який було запрошено представників конфесійних громад, які діють на території Новоодеського району.

В процесі обговорення особливо було звернуто увагу на превентивні заходи, які вживаються поліцією та рятувальниками, для забезпечення порядку і безпеки громадян під час масових заходів. Також поліція вживатиме заходи щодо впорядкування дорожнього руху та паркування автотранспорту біля церков та прилеглих територіях. Розповсюджено пам’ятки про заходи щодо забезпечення пожежної безпеки в культових спорудах під час проведення заходів.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий