информационный сайт » Новая Одесса » В Новой Одессе прошла благотворительная акция "Сердце к сердцу" (Фото)

В Новой Одессе прошла благотворительная акция "Сердце к сердцу" (Фото)

В Новой Одессе прошла благотворительная акция "Сердце к сердцу" (Фото)
XII Всеукраїнська акція «Серце до серця» цьогоріч пройшла під гаслом «Я ХОЧУ БАЧИТИ ЖИТТЯ». У період з 9 березня по 9 квітня усі небайдужі могли допомогти коштами. Для більшої прозорості та розвитку довіри, кошти, котрі збирали в скриньки волонтери, підрахувала комісія і одразу перевела на рахунок Фонду. Загальна сума зібраних коштів склала 6957,12грн. Левову частку суми вніс Новоодеський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – 2738,15грн.Найбільш активними були фахівці соціальної роботи Катрук А.В., Власенко О.Д. та Войтюк Н.М.

Акція, що полягає у суспільному зборі коштів для закупівлі медичного обладнання, проводитися щорічно, весною, з тією різницею, що кожного року з галузей дитячої медицини вибирається нова тема. Сам збір коштів проводитися волонтерами, які обов’язково мають спеціально виготовлені скриньки для збору грошей (з визначиними захисними елементами) та бейджі-ідентифікатори (з особистою фотографією, підбиті печаткою Фонду, та таким самим порядковим номером, що й на скринці) з символікою Фонду, що запобігає шахрайству.

Висловлюємо подяку організаторам і учасникам акції «Серце до серця», які з року в рік об’єднуються задля допомоги тим, хто її потребують
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий