информационный сайт » Новая Одесса » Впервые в этом году - в Николаевской области суд присяжных вынес приговор 19-летнему убийце, 15 лет лишения свободы

Впервые в этом году - в Николаевской области суд присяжных вынес приговор 19-летнему убийце, 15 лет лишения свободы

Впервые в этом году - в Николаевской области суд присяжных вынес приговор 19-летнему убийце, 15 лет лишения свободы
Баштанською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення стосовно 19-річного жителя м. Снігурівка, який обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого п.7 ч.2 ст.115 КК України (умисне вбивство з хуліганських мотивів).

Нагадаємо, йдеться про вбивство, яке мало місце в грудні 2015 року у м. Снігурівка. Тоді, обвинувачений, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, з хуліганських спонукань наніс чисельні удари 55-річному місцевому мешканцю, від яких він помер на місці.

Обвинувачений, скориставшись своїм правом, заявив клопотання про розгляд кримінального провадження стосовно нього судом присяжних.

6 лютого 2017 року суд присяжних, у складі двох професійних судів та трьох присяжних засідателів, взявши до уваги всі зібрані докази вини зловмисника, ухвалив обвинувальний вирок згідно якого останнього засуджено до 15 років позбавлення волі.


Довідково:

Суд присяжних — форма здійснення державної влади, зокрема судової, безпосередньо громадянами шляхом їх участі у відправленні правосуддя. Як самостійний соціально-політичній інститут складається з окремої колегії присяжних засідателів та професійного судді чи суддів. Розгляд кримінального провадження судом присяжних можливе, коли за законом передбачене покарання у виді довічного позбавлення волі обвинуваченого, якщо під час підготовчого судового засідання про це ним заявлене клопотання. Присяжними визнаються громадяни України, які у випадках, передбачених процесуальним законом, залучаються до здійснення правосуддя, забезпечуючи згідно з Конституцією України безпосередню участь народу у здійсненні правосуддя (ст.63 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»).
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий