информационный сайт » Новая Одесса » В Николаевской области суд отправил с тюрьму мошенницу которая обдурила пенсионеров на десятки тысяч гривен

В Николаевской области суд отправил с тюрьму мошенницу которая обдурила пенсионеров на десятки тысяч гривен

В Николаевской области суд отправил с тюрьму мошенницу которая обдурила пенсионеров на десятки тысяч гривен
Баштанська місцева прокуратура підтримала державного обвинувачення стосовно жительки міста Снігурівка за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.185, ч.3 ст.186, ч.2 ст.190 КК України (крадіжка поєднана з проникненням у житло, грабіж, шахрайство).

У суді доведено, що обвинувачена свою злочинну діяльність почала ще у 2014 року. Представляючись працівником соціальної служби енергопостачальної або банківської установи, вона вводила в оману пенсіонерів та отримувала від них грошові кошти як надмірно сплачену допомогу, зайво перераховані кошти тощо. Окрім того, підозрювана, проникаючи у будинки осіб та користуючись їх безпорадним станом заволодівала грошовими коштами.

Упродовж двох років іі жертвами стали 12 осіб похилого віку віком від 76 до 88 років. Загалом аферистка видурила у пенсіонерів понад 36 тисяч гривень.

16.01.2017 вироком Березнегуватського районного суду її визнано винною у вчиненні інкримінованих їй злочинах, та засуджено до 5 років 1 місяця позбавлення волі.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий