информационный сайт » Новая Одесса » В Новой Одессе прошёл январский турнир игры Что? Где? Когда? среди взрослых

В Новой Одессе прошёл январский турнир игры Что? Где? Когда? среди взрослых

В Новой Одессе прошёл январский турнир игры Что? Где? Когда? среди взрослых
У Новій Одесі пройшов січневий турнір гри Що? Де? Коли? серед дорослих.

І що я можу сказати? Це було неймовірно... Хоча весь пакет питань був про зиму та новорічні та Різдвяні свята, він виявився надзвичайно жарким.

Якщо у першому турі склалися дві дуелі: "Т-1000" проти "Сімейного підряду" та "Команда А" проти "Lorem Ipsum", то у другому турі наші новачки з "Команди А" вирішили нічим не поступатися досвідченим гравцям і дали їм справжній бій!!! За їх словами - "навіть вони були в шоці", що надзвичайно сподобалось.

З приводу "Lorem Ipsum"... Їм я пропоную не засмучуватися, адже на більшість питань у них були правильні версії, а деякі їм здалися надзвичайно легкими і такими, що "ну не може бути так легко", що призводило до "затоптування" правильної відповіді.

І хоча переможці все-таки були, і команда "Т-1000" ще на 2 бали відірвалася від найближчого суперника, але все ж мені здається, що перемогли азарт, логіка, інтуїція та, врешті-решт, дружба.

На лютневий тур, який відбудеться в останню неділю місяця, 26 лютого, запрошую і тих, хто вже "понюхав пороху" турніру, і тих, хто ще не наважився, але хоче попробувати свої сили.

Чекаємо на Вас, друзі.

Ігор Проценко
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий