информационный сайт » Новая Одесса » Областная власть рассказала о состоянии дорог в Николаевской области после вчерашней непогоды

Областная власть рассказала о состоянии дорог в Николаевской области после вчерашней непогоды

Областная власть рассказала о состоянии дорог в Николаевской области после вчерашней непогоды
За інформацією Служби автомобільних доріг в Миколаївській області станом на 10 годину ранку 16 грудня на шляхах Миколаївщини працювало 30 одиниць техніки, використано 359 т. посипальної соляно-пісчаної суміші. Протягом ночі заторів на автошляхах не виникало.

За прогнозами Миколаївського обласного центру з гідрометеорології в найближчу добу, з 16 грудня, на території області очікуються хмарно з проясненнями.

Вітер північний 9-14 м/с, температура повітря вночі 6-11 морозу, вдень 1- 6 нижче нуля, на дорогах спостерігатиметься ожеледиця.

Нагадуємо власникам автотранспорту про необхідність дотримуватись правил дорожнього руху і правил безпеки при ожеледиці.

За інформацією Управління з питань надзвичайних ситуацій Миколаївської облдержадміністрації за період з 08:00 15 грудня до 08:00 16 грудня 2016 року надзвичайних ситуацій у Миколаївській області не сталося.

Аварій та відключень в мережі електропостачання не зареєстровано. В системі водопостачання та теплопостачання жодних перебоїв не зафіксовано. Надзвичайних подій на водних об’єктах не виявлено. За зазначений період часу сталося 27 дорожньо-транспортних пригод: 2 особи травмовано, загиблих немає. Було зафіксовано 2 пожежі, збитки від яких складають 0,4 тис. грн., загиблих та постраждалих немає.

На дорогах сухо, місцями накат, для забезпечення проїзду працює 15 одиниць техніки та 35 працівників. В режимі чергування знаходиться 13 одиниць техніки та 28 працівників.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий