» » В Новой Одессе представители власти и общественности общими усилиями решают насущные проблемы (Фото)

В Новой Одессе представители власти и общественности общими усилиями решают насущные проблемы (Фото)

За традицією напередодні Міжнародного дня осіб із інвалідністю відбулася зустріч за «круглим столом», на яку були запрошені керівники служб соціальної сфери.

Голова райдержадміністрації Є. В. Вербін запропонував голові районної організації інвалідів В. І. Ігнатовій озвучити нагальні проблеми.

Більшість із них стосуються медичного обслуговування людей із вадами здоров’я. Наприклад, майже рік комісію МСЕК інваліди вимушені проходити у м. Вознесенську, що дуже не зручно. Також для отримання слухового апарату людям потрібно їхати за рецептом в обласну лікарню. Однак переважна їх більшість – похилого віку, їм не легко добиратися в Миколаїв.

В Новой Одессе представители власти и общественности общими усилиями решают насущные проблемы (Фото)


Євгеній Валерійович доручив заступнику головного лікаря центральної районної лікарні О. М. Косенчук вивчити ці питання й повідомити про результати у найближчий час. В. І. Ігнатова поцікавилася також, чи можна передбачити виділення коштів із районного бюджету на протезування суглобів, очних яблук, торкнулася й зубопротезування. Також попрохала передбачити у міському та районному бюджетах на 2017 рік кошти на санаторно-курортне лікування інвалідів, які перебувають на черзі в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації.

О. М. Косенчук проінформувала, що в кожному стаціонарному відділенні лікарні є пільгові палати для інвалідів. Зубопротезування здійснюється за кошти Державного бюджету, проте інваліди війни, учасники війни, учасники бойових дій у зоні АТО, сім’ї загиблих обслуговуються позачергово. Така сама картина і з придбанням слухових апаратів. Їх закупівля здійснюється за кошти районного бюджету.

В. І. Ігнатова зауважила, що діти не хочуть відвідувати КУ «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» (директор О. В. Бучацька), хоча в ньому створені належні умови для повноцінної адаптації таких дітей у суспільстві. Сьогодні у центрі лише 12 вихованців. Є. В. доручив начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації Н. Д. Поляруш з’ясувати причини небажання батьків приводити дітей у центр.

Важливим питанням є затримка фінансування придбання засобів технічної реабілітації. Потребує ремонту дах будівлі, де знаходиться організація інвалідів. Голова райдержадміністрації обіцяв допомогти у вирішенні цих питань.

В. І. Ігнатова звернулася до міського голови О. П. Полякова з проханням відремонтувати тротуари, хоча б біля світлофора і магазина «Універмаг», звернувши увагу на стан виконання районної програми «Безбар’єрна Новоодещина». Олександр Петрович розповів, що на початку 2017-ого планується капітальний ремонт тротуарних доріжок від центру міста до районної лікарні.

Насамкінець В. І. Ігнатова подякувала представникам влади, працівникам соціальних служб, медикам за розуміння, підтримку і співпрацю.скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий