информационный сайт » Новая Одесса » В Новоодесской райгосадминистрации прошло расширенное аппаратное совещание

В Новоодесской райгосадминистрации прошло расширенное аппаратное совещание

В Новоодесской райгосадминистрации прошло расширенное аппаратное совещание
Згідно з планом роботи райдержадміністрації 8 листопада відбулася розширена апаратна нарада, на якій підбили підсумки виконання визначених завдань у жовтні.

Перш ніж перейти до порядку денного голова райдержадміністрації Є. В. Вербін виконав приємну місію – нагородження держслужбовців. Подяку Центральної виборчої комісії отримав головний спеціаліст відділу ведення Держреєстру виборців апарату райдержадміністрації Р. В. Петрикевич. Грамотою Кабінету Міністрів України нагороджена начальник УСЗН райдержадміністрації Н. Д. Поляруш.

Є. В. Вербін вручив грамоти учасникам спартакіади, присвяченої 240-ій річниці міста Нова Одеса.

Про заходи, що здійснювалися за планом райдержадміністрації впродовж жовтня, доповідав заступник голови райдержадміністрації О. В. Гриценко. Зокрема, Олександр Васильович констатував, що на стадії завершення підготовка приміщення для дитсадка в с. Червоноволодимирівці. Ремонтується й дорога до села, залишилося 800 метрів.

У єланецькому напрямку, так би мовити, також «крига скресла» - ведеться обстеження дороги, зачистка лісових насаджень на узбіччях. Частково зроблено ямковий ремонт у селах Гурївка, Себине, Костянтинівка. Підготовили й передали у відповідні структури документацію щодо ремонту доріг від Кандибиного до Сухого Єланця, а також на єланецькому напрямі - для включення в перспективний план на 2017 рік.

Завершилася реконструкція одного сектора трибуни районного центрального стадіону.

О. В. Гриценко також повідомив, що на ланах району майже завершено збір пізніх зернових культур і на 100% виконано план посіву озимих.

Про інші важливі справи, успішно реалізовані, довела інформацію до відома учасників наради керівник апарату райдержадміністрації Г. Г. Лунгол. Галина Григорівна узагальнила заходи в рамках допомоги військовослужбовцям. Це й чергова доставка гуманітарного вантажу, зібраного мешканцями Новоодещини, в зону АТО; передача благодійної допомоги Миколаївському військовому госпіталю. Відправлено посилку з медикаментами нашим землякам, які стоять у першій лінії оборони на східних рубежах. Спонсорську допомогу – лікарські засоби - надав депутат районної ради В. А. Крикливенко.

Г. Г. Лунгол також підкреслила виховне значення патріотичних заходів, проведених до Дня українського козацтва.

Одним із актуальних питань у жовтні було оформлення субсидій, що є нині необхідною складовою соціального захисту населення. За даними УСЗН, у районі отримують субсидії 7140 осіб. За словами Галини Григорівни, ця ланка роботи виконувалася організовано – не було черги, заяви субсидіантів задовольнялися згідно з постановою.

Керівник апарату райдержадміністрації ознайомила присутніх із плановими завданнями на найближчий час.

Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації, територіальних органах міністерств і відомств поінформував завідувач сектора контролю апарату райдержадміністрації О. О. Зайцев, зазначивши, що моніторинг показав вчасне подання необхідної документації.

На розширеній апаратній нараді йшлося також про хід передплатної кампанії на районну газету «Промінь». Показники темпів кращі, ніж торік, але цю роботу в колективах бажано проводити активніше. Адже «Промінь» - єдине інформаційне видання, де розміщуються матеріали про різні сфери життя району.

Олена Мельниченко
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий