» » Руководство Новой Одессы и Новоодесского района обратилось к жителям Новоодесщины

Руководство Новой Одессы и Новоодесского района обратилось к жителям Новоодесщины

Керівництво Нової Одеси та Новоодеського району напередодні Нового Року звернулося до мешканців Нової Одеси та Новоодеського району.
Руководство Новой Одессы и Новоодесского района обратилось к жителям Новоодесщины

У новому році – добра всім і щастя!
Дорогі друзі
!


Традиційно на порозі нового року ми озирає­мося на пройдений шлях, осягаємо думками прожите, будуємо плани на майбутнє і завжди віримо, що в наступному році життя зміниться на краще. 2016-ий був неоднозначним, спов­неним різнопланових подій, викликів та випробувань. Та попри всі труднощі, завдяки злагод­женій роботі райдержадміністрації, районної ради, депутатського корпусу, виконавчих комітетів міської та сільських рад ми завершуємо його з позитивними результатами.

Зокрема, Новоодеський район – один із небагатьох в області, де промисловість займає значну частку в загальному обсязі виробництва валової продукції. Обсяг реалізованої промислової продукції в 2016-ому склав 976,1 млн грн. Основні підприємства – ТОВ «Торговий дім МТЗ-Бєларус-Україна», ТОВ «Миколаїврибпром», Новоодеська філія ТОВ «БІЛИЙ СИР», ППФ “Шисхол”.

У поточному році введено в експлуатацію новий зерновий термінал ТОВ «Новоодеський елеватор» потужністю 34 тис. тонн. Товариством з обмеженою відповідальністю «Баловненська виробнича база» у с. Костянтинівці збудовано термінали із заготівлі та зберігання зернових, олійних культур потужністю 100 тис. тонн. Ці підприємства зробили знач­ні інвестиції в економіку району.

Напружено працювали аграрії Новоодещини. Валовий збір зернових культур склав 162385 т при врожайності 29,9 ц/га, що на 5956 т більше проти 2015-ого. Населення району стовідсотково забезпечено борошном, молокопродуктами, олією, овочами.

Позитивно вирішені ряд питань щодо матеріально-технічного забезпечення центральної районної лікарні та комунального закладу «Новоодеський районний центр первинної медико-санітарної допомоги». Серед іншого, це й переобладнання автомобіля УАЗ, заміна вікон, придбання комп'ютерної техніки, лікарських засобів та медичного обладнання. Із місцевих бюджетів було перераховано кошти в сумі 400 тис. грн на придбання в пологове відділення кювезу для новонароджених. Спільними зусиллями в районній лікарні вирішено питання водозабезпечення, покращено матеріально-технічний стан пологового, дитячого, хірургічно-травматологічного відділень.

Ведеться робота з оновлення та зміцнення матеріально-технічної бази загальноосвітніх навчальних закладів. За кошти районного бюд­жету придбано 699 віконних блоків (100% від потреби) для шести шкіл – Новоодеських ЗОШ №1, №2, №3, гуманітарної гімназії, Новопет­рівської та Себинської ЗОШ на загальну суму 2183,260 тис. грн. А також – відливи на суму 80844,21 грн. За кошти Державного бюджету отримано два нові «шкільні автобуси» (2879500 грн), що дозволить забезпечити доступ учнів до якісної освіти.

В рамках проекту допомоги Україні від Китайської Народної Республіки у грудні були отримані 30 персональних комп’ютерів, на яких встановлене ліцензійне програмне забезпечення. 15 – у гуманітарну гімназію, 15 – у Новоодеську ЗОШ №3.

Задля оздоровлення учнів соціальних категорій у 2016 році з районного бюджету було виділено 95 тис. грн. Придбано 27 путівок до табору «Лісотехнік» (село Рибаківка). І це лише невелика частина того, що зроблено для дітей.

У цьому році відповідно до статті 57 Закону України «Про освіту» педагогічним працівникам виплачено грошову винагороду за сумлінну працю. Було віднайдено фінансові ресурси для виплати нагороди за престижність праці (в розмірі 20% посадового окладу). А також рішенням Х сесії районної ради виділено кош­ти в сумі 720 тис. грн. для виплати премій педагогам та технічним працівникам.

У районному будинку культури відкрито музейну кімнату “Герої нашого часу”, експозиція якої присвячена учасникам антитерористичної операції. Для покращення матеріально-технічної бази РБК було виділено 154,9 тис. грн (музична апаратура, сценічні костюми, оформлення сцени).

Основними завданнями органів виконавчої влади та місцевого самоврядування залишаються збереження та створення нових робочих місць, легалізація зайнятості, призначення житлових субсидій за спрощеним порядком (нині їх отримують 7800 сімей). На постійному контролі перебувають питання соціального захисту внутрішньо переміщених осіб зі сходу країни та учасників АТО. Завдяки бюджетній програмі «Заходи із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції» пройшли професійне навчання на базі ТОВ «Легіон» чотири особи (водійські курси на категорію «Е») на суму 12876,51 грн.

Забезпечено путівками на санаторно-курортне лікування п’ять учасників бойових дій у зоні АТО та два інваліди війни. Оздоровлено на базі відпочинку «Нива золота» 19 учасників АТО та 25 членів їх сімей, у тому числі 14 дітей. Для ведення особистого селянського господарства виділено 342 земельні ділянки.
Висловлюємо щиру вдячність усім небайдужим жителям Новоодещини, волонтерам, які взяли участь у благодійних акціях, збираю­чи гуманітарну допомогу для підтримки наших воїнів-захисників. У грошовому еквіваленті вона становить 159,949 тис. грн. Представники району тричі доставляли гуманітарний вантаж безпосередньо на передову.

У новий рік ми завжди входимо з надією на добрі зміни, на краще життя для себе, своєї родини, для рідної землі. Чи справдяться ці сподівання, залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, мудрості, щоденної кропіткої праці.
Від усієї душі зичимо вам миру, щасливої долі, міцного здоров’я, добра й благополуччя, здійснення всіх мрій та бажань. Нехай ваша праця буде корисною та потрібною людям, а перемоги – вагомими і переконливими.

Нехай 2017-ий лише примножує кількість прекрасних миттєвостей, поруч будуть дорогі вам люди, а тепло сімейного вогнища покличе бажаних гостей. Прийміть наші сердечні побажання міцного здоров'я, стабільного благополуччя, щастя і процвітання! Гарного настрою та веселих новорічних свят! З Новим роком!

Голова райдержадміністрації
Є. В. Вербін
Голова районної ради
М. М. Заболотний
Міський голова
О. П. Поляков
скачать dle 12.0
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий